Чому не можно спалювати листя?

Почався сезон копання картоплі і по всій Варві немає чим дихати. Не можливо ні в парку з дітьми гуляти, ні вдома вікна відчинити. Суцільна димова завіса.
Невже є такі, кому треба пояснити, що опале листя і залишки рослинності з огороду не горять, а тільки тліють, димлять і смердять.
При спалюванні в атмосферу викидаються всі хімічні елементи, які накопичуються у рослинах під час вегетації (наприклад, вихлопні гази автотранспорту чи отрутохімікати, які використовують для захисту від шкідників).
Вдихаючи цей дим, ми наражаємо своє здоров’я і навіть життя на небезпеку. Особливо вразливими є діти.
Є прекрасна альтернатива спалюванню картоплиння та листя – компостування. В крайньому випадку можна викинути на трактор, який щбирає сміття.
Окрім того, за спалювання сміття та листя передбачена адміністративна відповідальність. Несанкціоноване спалення листя та сміття відповідно регулюється статтею 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів), що тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 гривень.
Сподіваюся, що органи місцевого самоврядування та селищний голова не стоятимуть осторонь цієї проблеми.

Чому не можно спалювати листя
Чому не можно спалювати листя

Джерело: Обговорення на Варва | Барахолочка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *