ВОЛЕЙБОЛ. Закриття літнього сезону.

Ось і прийшов час, коли звідусіль чутно гуркіт вибраної картоплі по відрам, та всі дивуються, що тільки восьма вечора, а вже ніч на дворі. Можна помахати рукою волейбольному літу 2019, та це прощання буде з посмішкою, адже воно нам принесло багато позитивних і яскравих емоцій.

Гарні спогади залишить після себе і розіграш Кубка до Дня Незалежності, який відбувся 24.08. в розважальному комплексі Водограй. Другий рік поспіль команда Динамо виборює цей трофей. Кращим гравцем визнали Владислава Олійника, кращий звязуючий Гиленко Руслан. Наші вітання переможцям та MVP!

Висловлюємо подяку організаторам цього турніра Варвинській РДА та Юлі Скрипці. Також вдячні Цопі Миколі та Станіславу Кучковському за змогу зібратися за столом після запеклих ігор та покуштувати смачного шашлика.

Маємо сподівання, що рух паркового волейболу у Варві в подальшому буде розвиватися і набирати оберти. Основним напрямком є побудова на стадіоні справжнього майданчика з сучасним покриттям. А для тих, хто вже сумує за класичним волейболом та скрипом кросівок на паркеті – спортзали чекають на нас!)) Всім спорт💪👍🏐🏆

Джерело: Про волейбол I Варва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *